Geçim Sıkıntısı ve Rızık Bolluğu İçin Bu Esmaları 21 Gün Okuyun

By | 12 Ekim 2020

Kazancın bereketlenmesi ve rızık darlığı için bu Esmaül Hüsna’ları okuyalım kardeşlerim. Tertibi tarif ettiğimiz gibi uygulayın inşallah. Allah tüm hayırlı dileklerimizi isteklerimizi kabul buyursun. Amin.

Önce 2 rekat Allah rızası ve rızkımın bereketlenmesi kazancımın artması niyeti ile ilk gün 2 rekat namaz kılınması çok daha faydalı olur. Namaz bittikten sonra 51 defa Besmele(Bismillahirrahmanirrahim” 51 defa Salavat (Bildiğiniz bir salavat olabilir”

Aşağıdaki esmaları okurken manasını düşünerek ve bu isimleri ile Allah-ü Teâlâ’yı övdüğünüzü düşünün.Ve öncelikle Alla’ın rızasını isteyin.Kendi rızasını isteyen kulunun Allah-ü Teâla kulunun içindnengeçirdiği her hayırlı dileği kabul eder. Siz diliniz ile söyleseniz veya söylemeseniz Allah-ü Teâla içinizden ne geçiyor ve ne istiyorsanız bilir ve mutlaka karşılığını verir.

YA GANİYY (1060) Defa okuyoruz. Ardından (1001) defa ” YA RAHMAN “ okuyoruz.
YA GANİYY; Zatı,sıfatı ve fiillerinde hiçbir şeye muhtaç olmayıp her şeyin ve herkesin her an kendisine muhtaç olan… Gerçek zenginlik sahibi olan ve hiçbir şeye muhtaç olmayan.

YA RAHMAN;Dünyada,iyi-kötü,zengin-fakir,küçük-büyük,mümin-kafir ayırt etmeden bütün mahlukata muhtaç oldukları rızkı veren,himayesi altına alıp besleyip büyüten demektir.