Dargınları Barıştırmak İçin DuaduaDargınları barıştırmak için hangi dualar okunur? Dargınları barıştırma duası, küs olanları ve konuşmayanları barıştırmak için dua. Dargınların barışması için aşağıda zikirlerden biri okunabilir :

a) Dargınları Barıştırmak İçin 1286 kere Yâ Gaffür İsmi Okunur,

b) Dargınları Barıştırmak İçin 200 kere Yâ Vedüd İsmi Okunur,

c) 114 kere {Yâ Câmi } okunduktan sonra aşşağıdaki gibi dua edilirse, Allahü Teala nın izni ile dargınlar en kısa zamanda barışırlar.

Dargınları barıştırmak için okunacak dua şudur;

”Allah’ım ! Aramızı ıslah et; kalplerimizi birleştir ve bizi selamet yollarına ilet! Bizi zulmetten kurtar, nura kavuştur. Bizi görünen ve görünmeyen bütün fenalıklardan uzaklaştır. Allah’ım ! Kulaklarımız, gözlerimiz, kalplerimiz, eşlerimiz ve çoluk çocuğumuz hususunda bize feyiz ve bereket ver. Tövbemizi kabul et. Hakikaten Sen tövbeleri en çok kabul edensin, büyük rahmet sahibisin.Bizi sayısız nimetine kavuşturup, şükredenlerden kıl. Ve şunları bizim üzerimize tamamla.”

Benzer Yazılar

Sıkıntıları Defetme Duası

Sıkıntıları Defetme Duası

Sıkıntıları Defetme Duası Arapçası : Errahmânirrahîmi, yâ Rahmânu, yâ Rahîmu, yâ Raûfu, yâ Atûfu, ecib yâ Allâh, alâ en tusahharalî kulübe cemîi mahlûkâtir rûhâniyyâti minel ulviyyâti vessüfliyyâti, semîan mutîan, bi hakkır Rahmânirrahîmi, ve bi hakkır Raûfil Atûfi ve bi hakkil meliki hüve zahin el müekkeli bi kavâimil arşiyyeti. Sıkıntıları Defetme Duası Türkçesi : ‘‘Esirgeyen ve bağışlayan, ey Esirgeyen, ey...
Faideli Cin ve Ruhani Varlıklardan Yardım Alabilmek İçin Dua

Faideli Cin ve Ruhani Varlıklardan Yardım Alabilmek İçin Dua

Mâliki yevmiddîni, yâ mukallibel kulûbi vel ebsâri, ecib yâ Allâh, alâ en tusahharalî kulûbel mahlûkâtir-rûhâniyyâti minel ul- viyyâti vessüfliyyâti, semîan mutîan, bi hakki Mâliki yevmiddîni, ve bi hakki mukallibel kulûbi vel ebsâri, ve bihakkil meliki taykelin el müek- kele bi kavâimil arşiyyeti. “Kıyamet gününün sahibi, ey kalpleri ve gözleri döndüren Allah’ım duama icabet et. Ey...
Etiketler:, , , , , , ,
  • elif

    müthiş bravo

    Cevapla
    Tarih: 26 Mayıs 2014 by elif
Makale'ye Yorum Yapın

SPONSORLAR

FACEBOOK TAKİP EDİN